facebook
Strona główna

 

  W galerii znajdują się zdjęcia z realizacji, które już się odbyły. Twoja będzie inna. Będzie stworzona specjalnie dla Ciebie. Dopasowana do Twoich potrzeb i Twoich oczekiwań.                                                        
                                                         
                                         Nie mam gotowej odpowiedzi na pytanie: 

-  ile kosztuje wiązanka ślubna ? 

-  ile kosztuje kosciół?

-  ile kosztuje sala? 

Cena uzależnione  jest od wielu czynników:  czy dekoracja ma być  wykonana "z rozmachem"? , czy  skromna?  A może wręcz minimalistyczna?  Zależy wam na konkretnych gatunkach kwiatów ? Kolorach? A może macie specjalne wymagania, co do stylizacji uroczystości ? 

Ja tego wszystkiego nie wiem...

Dlatego nie umiem jednym słowem odpowiedzieć : ile to będzie kosztowało. Aby zaplanować odpowiednią do waszych oczekiwań oprawę, trzeba zadać wiele pytań. I udzielić wielu odpowiedzi. Oferuję Wam mój czas i moją pomoc w zaplanowaniu tych naprawdę ważnych chwil, które zapamiętacie na całe życie. I które zapamiętają Wasi goście... 

 Dlatego zapraszam na bezpłatne konsultacje:  zadzwoń        604 502 116.       lub  napisz  biuro@pracowniabajka.pl 

 umówimy się na spotkanie tam, gdzie będzie Wam najwygodniej. .Termin zostaje zarezerwowany po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki : gotówką lub na konto  81 1140 2004 0000 3102 5663 9516. Końcowego rozliczenia dokonamy w momencie odbioru dekoracji.

 Pamiętaj, każdy jest inny ! Jest tyle indywidualnych rozwiązań ... na pewno któreś będzie uszyte na Twoją miarę...